Adana Kosgeb Kobi Danışmanlık Hizmetleri

Adana Kosgeb Kobi Danışmanlığı hizmetimiz için 235 57 53 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Sizde projelerinizde Kosgeb desteğinden faydalanın.Hibelerden yararlanın!!!

Kosgeb desteklerinden yararlanabilmek için öncelikle işletmenizin kobi sınıfında bulunması gerekmektedir. Kobi tanımı için bir takım kavram karmaşaları olsada Kosgeb’in kobi tanımı 1-250 kişi arası çalışanı olan, yıllık net satış hasılatı ve mali bilanço toplamı 25.000.000 Türk Lirası’nı geçmeyen işletmeleri kapsamaktadır. ( Kosgeb’in kobi tanımına uyup uymadığınızı www.kosgeb.gov.tr internet adresinde yer alan kobimiyim testini uygulayarak öğrenebilirsiniz)


Kobi tanımına uyan işletmelerden faaliyet alanı desteklenen sektörler içerisinde yer alan işletmeler , kosgeb veritabanına kayıtlı olmaları ve son mali yıla ait kobi beyannameleri güncel olmak kaydıyla kosgeb desteklerinden yararlanabilirler. Mali müşavirlik hizmeletleri, sigorta işletmeleri, emlak, eğitim ve sağlık hizmetleri Kosgeb’in destek kapsamı dışında kalan sektörlerdir.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için bizleri dilediğiniz zaman adanadaki ofis telefonumuzu arayarak  0322 235 57 53  veya iletişim formumuzu doldurarak sorularınızı uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz. http://www.magnetdanismanlik.com/iletisim.html

Kosgeb’in farklı destek programlarından nasıl faydalanabilceğinizi öğrenmek için lütfen ilgili yazılarımızı okuyunuz.

Adana  irtibat telefon:0322-235 57 53 pbx

www.magnetdanismanlik.com