Galaxy Gear S3 Türkiye’de satışta!

Samsung’un en yeni akıllı saati Galaxy Gear S3 nihayet Türkiye’ye geldi. n11’de 1299 TL’den satışa sunulan ürünün özellikleri ise bakın nasıl?

Samsung’un uzun süredir beklenen yeni akıllı saati Gear S3’ün modelleri Classic ve Frontier, n11.com’da satışa sunuldu. 1.299 TL’den satışa sunulan iki model, minimalist tasarımlarıyla dikkat çekerken, donanım özellikleriyle de öne çıkıyor.

1.3 inç büyüklüğünde 360×360 piksel çözünürlük sunan ve Gorilla Glass SR+ koruma teknolojisine sahip olan ekranın yer aldığı Gear S3 ikilisi, gücünü 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden alıyor. S3 Frontier modelinde Wi-Fi ve Bluetooth’un yanı sıra, opsiyonel olarak LTE bağlantı seçeneği sunuluyor. 380 mAh bataryası bulunan ikili, IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. Hoparlör, yükseklikölçer, barometre, nabız ölçer, adım ölçer, NFC gibi özellikler saatte entegre olarak yer alıyor. CNN, Uber, Yelp, BMW gibi pek çok markanın destek verdiği on bin civarında Tizen uygulamasının indirilebilir olduğu model, batarya yüzde 5 altına indiği zaman sadece saati gösteren bir moda geçiyor.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/

Sevebilirsin...