Magnet İşTakip Nedir ?

Magnet İştakip, adından da belli olduğu gibi işlerinizi daha kolay takip etmenize yarayan online tabanlı, internete ulaşabildiğiniz her cihazdan yönetebileceğiniz bir yazılım. Çalışan sayısının fazla olduğu işletmelerde, çalışanlara verilen görevlerin takibini kolaylaştıran, karışıklıkları ortadan kaldıran, çalışanların ve patronların işini rahatlatan bu program Mag-Net Web firması tarafından geliştirildi. Bu yazılımla işleri bir sıraya koyabilir, bitirdikten sonra bir diğerine geçebilir, hangi işin ne kadar sürede bittiğini, hangi çalışanın daha fazla çalıştığını, hangi tür işlerin ne kadar sürede bitirildiğini raporlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu sayede işlerinizi unutmuyor ve işleri önem sıralamasına göre sıralayabiliyorsunuz. Genel olarak aklınızda bir ajanda canlanmış olabilir ancak bir ajandadan daha fazlası olduğundan emin olabilirsiniz. Örneğin iş yerinizden uzaktasınız. İnternet bağlantısı olan akıllı telefon, laptop, tablet bilgisayar yada masa üstü bilgisayar ile yazılımınıza ulaşıp, buradan istediğiniz bir çalışanınıza yapması gereken bir görev ekleyebilirsiniz. Hangi işin bitirildiğini, hangi görevin ne aşamada olduğunu görebilir, işin gidişatı hakkında yorum yapabilir yada düzeltmede bulunabilirsiniz. Bunların dışında, istediğiniz periyotlarla raporları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yazılım, içinde bulunan hatırlatıcıyı kullanarak eklediğiniz bir görevin zamanı geldiğinde sizi e-mail yoluyla uyarıyor. Bu sayede eklemiş olduğunuz işlerin zamanlarını da unutmuyorsunuz.

Nasıl Kullanılır ?

Yazılım online tabanlı olduğu için internete bağlanabildiğiniz her cihazdan ulaşabilir, program kurulumu olmadan düzenleme ve ekleme yapabilirsiniz. Kolay arayüzü sayesinde herkesin kullanabildiği yazılımda ayrıca “Yardım” sayfası içinde programın geniş anlatımını bulabiliyorsunuz.

Bilgisayarı en alt seviyesinden en üst seviyesine kadar herkese uygun şekilde hazırlanan program, kullanım kolaylığı bakımından hayli iddialı.

Kimler Kullanabilir ?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, program kimseye bir kısıtlama sunmuyor. Bir meslek gurubu yada bir iş dalı için özelleştirilmiş değil. Personel sayısı fazla olan yada iş yoğunluğu olan tüm işletmelerde kullanılabilir. İş takibini kolaylaştırmaya yönelik olduğunu belirttiğimiz program, zamana dayalı işlerde de büyük önem arz ediyor. Genel olarak bu meslek gruplarını Ajanslar, Emlak Firmaları, Bilişim Sektörü, İnşaat Sektörü, Yerel Yönetimler, Pazarlama ve Dağıtım Şirketleri, Mimarlık Hizmetleri Firmaları, Basın Yayın Sektörü, Eğitim Kurumları, Döviz Büroları, Kuyumcular, Toptan Satış Alanları, Yayınevleri ve Yayınlar, İletişim Şirketleri, Organizasyon Şirketleri, Dershaneler, Öğrenci Dernek ve Klüpleri, Danışmanlık, Sigortacılık, Güvenlik Şirketleri, Teknik Servisler, Tüp Bayileri, Muhasebe Şirketleri, Hukuk Büroları, Fotoğrafçılar, Yemek Şirketleri, Mobilya Şirketleri, Beyaz Eşya Firmaları, Çiçekçiler, Spor Salonları gibi sıralayabiliriz. Anlayacağınız üzere geniş bir yelpazesi bulunan program her alanda işlerinizi rahatlatmayı amaçlıyor.

 

www.istakip.org

 

Sevebilirsin...