Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri sızdı

Samsung’un orta segmentte yer alması beklenen akıllı telefonu Galaxy C7 Pro, işlem gücü test uygulaması olan Geekbench’de ortaya çıktı. Telefonun özellikleri, daha da kesinleşti.

Bu yıl Samsung’un piyasada satışı başlayan, orta segment telefonu olan C7‘nin, başka pazarlar için güncellenmiş özelliklere sahip olan C7 Promodeli ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Daha önce de çeşitli sızıntı haberlerini sizlere yaptığımız C7 Pro’nunözellikleri git gide kesinleşiyor.

Samung Galaxy C7 Pro

samsung-galaxy-c7-pro-ozellikleri-sizdi1

Geekbench’de ortaya çıkan C7 Pro, Qualcomm’un Snapdragon 626 çipinden gücünü alıyor. CPU olarak 8 çekirdekli 2.2 GHz hızında çalışan Cortex A53ve GPU olarak Adreno 506‘yı bünyesinde barındıran Snapdragon 626, orta-üst segment arasında konumlandırılan bir çip.

Tek çekirdek skoru 1000, çoklu çekirdek skoru 5679 olan C7 Pro, daha önceden iddia edilenin aksine 6 değil, 4 GB RAM ile geleceği gözüküyor. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle gelecek telefonun, Full HD çözünürlüğe sahip 5.7 inç ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor.

Telefonun model kodunun ise SM-C7010 olduğunu belirtelim.

Gelecek ay duyurulması bekleniyor

Galaxy C5 Pro ile birlikte duyurulması planlanan C7 Pro’nun, gelecek aySamsung tarafından kesinlik kazanacağı tahmin ediliyor.

Kaynak:http://shiftdelete.net/

Sevebilirsin...