Yenilenen Casper Nirvana F serisi satışta!

Casper’ın gerek tasarımı gerekse donanımıyla hayli dikkat çekici yeni dizüstü bilgisayar ailesi Nirvana F serisi 2017 Edition satışa çıktı. Peki F serisi neler sunuyor?

yenilenen-casper-nirvana-f-serisi-satista

Casper, Nirvana F serisi 2017 Edition dizüstü bilgisayar modellerini Türk kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeniledi.

Casper tarafından geliştirilen Nirvana F serisi 2017 Edition modelleri daha güçlü, daha ince ve daha hafif olarak tasarlandı.

Tasarımlarıyla olduğu kadar donanım bileşenleri ile de dikkat çeken yeni aile, Intel’in 7. nesil Kaby Lake işlemcilerini kullanıyor.

Nirvana F serisi 2017 Edition özellikleri

nirvana-f-serisi-2017-edition-ozellikleri

Önceki nesil Nirvana F serisi 2017 Edition modellerine göre yüzde 15 oranında daha ince bir gövdeye sahip olan yeni modeller, aynı zamanda yüzde 13 oranında daha hafif olarak tasarlandılar.

Yekpare gövde tasarımının sunduğu avantajları sonuna kadar kullanan dizüstü bilgisayar ailesi şıklık ve incelik beklentilerini karşılıyor.

Donanım tarafında Intel’in 7. nesil işlemci ailesi Kaby Lake karşımıza çıkarken, ekran kartı noktasında NVIDIA GeForce 940MX tercih edilmiş.

RAM kapasiteleri modele göre farklılık göstermesine karşın DDR3‘ten DDR4‘e geçiş bu anlamda önemli bir detay.

Kaynak: http://shiftdelete.net/

Sevebilirsin...